Gospodarstwo należacę od 2012 roku do Bartosza Dominiaka, prowadzone jest przez trzecie pokolenie rodziny nieprzerwanie od 1950. W związku z tym, w gospodarstwie kultywowana jest tradycjia produkcji warzyw o wysokiej jakości, a przede wszystkim zdrowych i smacznych zgodnie z normami ochrony środowiska. Nasze pola znajdują się w okolicach Kalisza, zaglebia produkcji warzyw województwie Wielkopolskim. Jesteśmy producentem maszynowo obranej cebuli, cebuli w łusce oraz kapusty białej, kapusty pekińskiej, czerwonej, kiszonej kapusty, cebuli i selera.

10072011545

Obecnie w naszym gospodarstwie i przetwórni wdrażane są systemy GlobalGAP i HACCP. Wraz z innymi rolnikami, tworzymy grupę producentów, dzięki czemu możemy przygotować duże i jednolite partie towarów. Produkowane warzywa przechowujemy w chłodniach, co owocuje długą trwałością przy jednoczesnym zachowaniu świeżości i naturalnego smaku oraz dostępność przez cały rok. Dostarczamy również nasze produkty pod wskazany adres.

 

Zapraszamy do współpracy

Bartosz Dominiak

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>